מהי שיטת קוד-יה?

ידוע שמוזיקה היא בעלת יכולת ריפוי עמוקה והשפעתה נוגעת בכל תחום בחיינו, רובנו מודעים לזה, אבל מוזיקה נוגעת במציאות שלנו באופן הרבה יותר עמוק..

מאז הבריאה במילה :יֹּאמֶר אֱלֹהִים יְהִי אוֹר ויְהִי אוֹר", אנחנו "מנגנים" מילים בגופינו, שהוא כלי מוזיקלי לכל דבר (בעל תיבות תהודה ומיתרים) ויוצרים מציאות בכל רגע נתון, בכל מילה.

מחקרים אומרים,  שניתן לתכנת מחדש את הDNA באמצעות צלילים ותדרים 

שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי מוזיקלי  ואל השפה כאל המוזיקה של הגוף . המוזיקה שאנו מנגנים באמצעות הדיבור, יוצרת רטט ותדרים מחוללי אנרגיה,  שנעה מנקודה לנקודה בגוף. השם שלנו גם הוא מטריצה מוזיקלית ככל מילה אחרת ואנו משתמשים בו מיום הלידה ואילך באופן קבוע, לכן השפעתו עלינו מאד משמעותית. 

מיום הבריאה בעשרה מאמרות ואילך, הטכנולוגיה של יצירת מציאות בעולמנו, היא באמצעות שימוש בקודים של השפה בכלל והשם שלנו בפרט, התדרים האלה משפיעים עלינו בתחומים שונים כגון: גוף ונפש, בריאות, זוגיות, מימוש עצמי והצלחה או כישלון , יצירת מציאות  .


להבנה מעמיקה יותר של שיטת קוד-יה : ראיון מוקלט ברדיו, עם חיים רוטר ואורחיו - ברדיו קס"ם 106FM הרשת החינוכית של קול ישראל, עם לאור נהלל מפתחת שיטת קוד-יה 

הקסם של קוד-יה,  לדוגמא: 

  1. תמונת הילה
  2. תמונת מצב בריאות

שיטת קוד-יה מאפשרת בדיקה ותוצאות בטקסט ובתמונות של תנועה החום/האנרגיה בגוף, באברים הפנימיים ובמעטפת האנרגטית מסביב לגוף, ההילה והצ'קרות. הידיעה כיצד החום נע בגוף נותנת מידע מעמיק על מישורים רבים כגון : מצב הבריאות, תכונות אופי, נקודות חולשה, חוזקות ועוד.

..

איך פותחה שיטת קוד-יה?

שיטת קוד-יה פותחה ע"י לאור רז-אליה נהלל, שנולדה עם סיינסתזיה : חיווט במוח בין החושים ראיה ושמיעה, מצב שגורם אצלה לראיית הקולות ויכולת אבחון המאפשרת מדידת אנרגיה בצ'קרות ובהילה, מכאן גם הבנה מה קורה בגוף או בנפש של האדם. 

לאור פיתחה את קוד-יה, שיטת אבחון וריפוי שעוזרת ועזרה להרבה מאד אנשים עם בעיות מגוונות של גוף ונפש ופיתחה גם תוכנה שעושה פעולה דומה לראייה שלה ומאפשרת דיאגנוזה מדויקה של  תנועת האנרגיה (חום) בגוף, באיברים ובהילה וכן ניתן ל"נסוע בזמן" באמצעות התוכנה, על מנת לבדוק את כמות החום / אנרגיה בצ'קרות בכל זמן נתון - עבר/הווה או עתיד, מה שמאפשר אבחון מוקדם של בעיות והנגשת פתרונות למניעה. 

יש להבין שלאפשרות למדוד את רמת החום/האנרגיה בכל צ'קרה ובכל נקודה בגוף, יש השלכות מרחיקות לכת על כל תחום בחיינו ממצב הבריאות, צפי מראש והכוונה להצלחה בחיים בכל תחום, מימוש עצמי, זוגיות,בריאות  ועוד.

 נכון להיום  תוכנת קוד-יה משקפת מצבים שונים של גוף פיזי/רמת אנרגיה ומוציאה 2  תמונות : 1. תמונת הילה בחתכי זמן שונים ותמונת מיפוי אזורי הרגישות בגוף גם היא בחתכי זמן שונים על פי בחירה.  

איזה תהליכים אפשר לקבל בעזרת שיטת קוד-יה?

  • אבחון אישי - מפגש פנים אל פנים או סקייפ.
  • בדיקת שם, על מנת להבין אם הוא מאוזן ומאפשר מימוש בכל תחום. 
  • שינוי שם ליצירת איזון בכל תחומי החיים (תהליך שנעשה אינטרנטית - מייל/טלפון).
  • מתן שמות לתינוקות שיאפשרו מיקסום פוטנציאל ובריאות. 
  • מתן שמות לעסקים מצליחים.
  • לימוד שיטת קוד-יה על מנת להפוך למקודדים מקצועיים, לאבחון ולרפא אנשים.

מי יכול להיעזר בשיטת קוד-יה והאם יש הצלחות מוכחות ?

כל מי שמרגיש צורך בעזרה בחייו,יכול להיעזר, בכל נושא: איזון הבריאות, הצלחה בזוגיות, הגשמה ומימוש עצמי או כל עניין אחר, מוזמן להתחבר. נשמח לעזור. laor05@gmail.com  0506333211

חיים חדשים - תיעוד

שאלות נפוצות :

שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי מוזיקלי : מוזיקה כעיקרון היא בעלת יכולת ריפוי עמוקה והשפעתה נוגעת בכל תחום בחיינו. יש בגופינו תיבות תהודה (ריאות) ומיתרים (מיתרי קול) וכל מילה שאנו אומרים היא ניגון בכלי...יצירת מוזיקה ממש. המוזיקה שאנו מנגנים יוצרת רטט, תדרים, תנועת אנרגיה מנקודה לנקודה בגוף. השם שלנו גם הוא מטריצה מוזיקלית ככל מילה אחרת, ובגלל שאנו משתמשים בו מיום הלידה ואילך, השפעתו עלינו היא מאד משמעותית. מהבריאה ואילך, בטכנולוגיה של בריאת העולם בעשרה מאמרות, הקודים של כל מילה והשם שלנו בפרט, משפיעים עלינו בתחומים שונים כגון: בריאות, זוגיות, מימוש עצמי ויצירת מציאות ממש.

להבנה מעמיקה יותר של השיטה : ראיון מוקלט ברדיו, עם חיים רוטר ואורחיו - ברדיו קס"ם 106FM הרשת החינוכית של קול ישראל, עם לאור נהלל מפתחת שיטת קוד-יה
סרטון

איך פותחה שיטת קוד-יה?

שיטת קוד-יה פותחה ע"י לאור רז-אליה נהלל, שנולדה עם סיינסתזיה : חיווט במוח בין החושים ראיה ושמיעה, מצב שגורם אצלה לראיית הקולות ויכולת אבחון המאפשרת מדידת אנרגיה בצ'קרות השונות. לאור פיתחה שיטת אבחון וריפוי שעוזרת ועזרה להרבה מאד אנשים עם בעיות מגוונות של גוף ונפש ופיתחה תוכנה שעושה פעולה דומה לראייה הייחודית שלה ומאפשרת ראיית תנועת אנרגיה (חום) בגוף, באברים עצמם ובהילה ובנוסף בטכנולוגיה הייחודית של שיטת קוד-יה, ניתן ל"נסוע בזמן" על מנת לבדוק את כמות החום / אנרגיה בצ'קרות בכל זמן נתון - עבר/הווה או עתיד. לכמות החום/האנרגיה בכל צ'קרה ובכל נקודה בגוף, יש השלכות מרחיקות לכת על כל תחום בחיינו ממצב הבריאות, הצלחה בחיים בכל תחום, מימוש עצמי, זוגיות ועוד. נכון להיום קיימת תוכנה המשקפת את המצבים השונים האלה ומוציאה 2 פלטים כתמונות : תמונת הילה במצבי זמן שונים ותמונת מיפוי אזורי הרגישות בגוף גם היא במצבי זמן שונים על פי בחירה. במצגת הזו ניתן לראות מהי סיינסתזיה ואיך היא עזרה לפיתוח השיטה, כמו כן אפשר למצוא פה מאמרים ומחקרים בנושא : מצגת - ריפוי, בטכנולוגיה של בריאת העולם, קוד-יה

מה ניתן לקבל בעזרתה?

קוד-יה היא שיטה לאבחון וריפוי דרך השם. השיטה מאפשרת שני דברים שונים עיקריים :

  • אבחון אישי - מפגש פנים אל פנים או סקייפ.
  • שינוי שם ליצירת איזון בכל תחומי החיים - תהליך שנעשה און ליין, לא במפגש.

מי יכול להיעזר בשיטת קוד-יה והאם יש הצלחות מוכחות ?

כל מי שמרגיש צורך בעזרה בחייו,יכול להיעזר, בכל נושא: איזון הבריאות, הצלחה בזוגיות, הגשמה ומימוש עצמי או כל עניין אחר, מוזמן להתחבר. נשמח לעזור.


 

איך ניתן להעזר בשיטת קוד-יה ?

יש שלושה ערוצים עיקריים בהם ניתן להיעזר בשיטת קוד-יה: 

1. אבחון אישי - להכיר את הפנימיות - החולשות והחוזקות, הייעוד הנשמתי ועוד, להבין לעומק את הסיבות למה    
    שקורה לך וסביבך, פגישה בת שעה עם לאור רז-אליה נהלל, במרכז קוד-יה ראשלצ

2. שינוי שם - לאיזון גוף ונפש, הצלחה או הבראה, מתן שם טוב לתינוק, שם לעסק מצליח וכו.

3. ללמוד את שיטת קוד-יה ולהפוך למקודד/ת מקצועי/ת - לאבחן ולרפא בשיטת קוד-יה, לעזור לעצמך ולזולת,   
    לשנות חיים לטובה. 

----------------------------

מה עושים באבחון אישי ? : 

הדגמה בלייב לאבחון אישי מרגש והסבר מלאור נהלל על שיטת קוד-יה, בראיון רדיו : 

https://www.youtube.com/watch?v=O4xC2FTWEFQ&t=18s

סריקת עומק של המערך האנרגטי שנוצר ע"י רטטים ששמו של האדם מייצר, האינפורמציה שמתקבלת מדויקת ונוגעת בכל תחומי החיים, מבית ההורים דרך המסע האישי ועד לייעוד הנשמתי של האדם: 

אבחון אישי - אינפורמציה הנוגעת בכל תחומי החיים מזמן הלידה בכל רגע נתון, בכל רמות מבנה האישיות של האדם: פיזית, רגשית, מנטאלית, תפקודית ורוחנית.

אבחון בריאותי וריפוי - אבחון מצב הבריאות: גוף ונפש, דיאגנוזה מדויקת של מצב נתון וטיפול במידת הצורך או הכוונה לטיפול המתאים ביותר לבעיה.

ייעוץ  -תכונות, נטיות ופוטנציאל, ציון נקודות הקושי, היתרונות והחסרונות, הזמנים הטובים למימוש והצלחה בתחומים – זוגיות, קריירה, בריאות והתפתחות אישית. ברמה עמוקה יותר - תיאור תרומת בית ההורים לחיי האדם, ייעוד הנשמה ועוד..

ייעוץ זוגי ומערכות יחסים - ניתן להציב שני אנשים יחד או יותר להבנת החיבור האנרגטי ולבצע בדיקת התאמה מול אדם נוסף (אחד או יותר), אופי החיבור ומטרתו מרמת רצון הנשמה והקרמה ועד לתפקוד משותף ברמת היום יום ופוטנציאל מימוש בתחומים שונים: זוגי, עסקי או אחר.

ייעוץ עסקי ומקצועי - הכוונה לתחומי קריירה המתאימים למאובחן ואינפורמציה לגבי פוטנציאל הצלחה . בדיקת מצב כלכלי/עסקי, מענה לבדיקת התקשרות עסקית, חברית או זוגית . שם לעסק מצליח.

אבחון מצב אנרגטי - הסבר על המערך האנרגטי והשלכותיו על חיי האדם ברמה התיפקודית, המבנה הויזואלי של ההילה והצ'קרות . 

בדיקת היעוד הנשמתי - סריקת הצירוף האנרגטי שיושב ברובריקה של הייעוד הנשמתי להבנת עומק של תהליך הנשמה ממצב של התמודדות עם השיעור בגלגול הנוכחי ועד למצב הזיכוי והגשמת הייעוד .

----------------------------

שינוי שם :

מסמך על המשמעות של שינוי שם ותהליך התאמת שם חדש: 

https://docs.google.com/…/1QBcRvoeJA9Q-xkzh8pzEsw7izbv…/edit

 

חוויות אישיות של אנשים שעברו תהליך של שינוי שם עם שיטת קוד-יה:

https://goo.gl/997Mc4

השם שאיתו אנו חיים כל חיינו, הוא חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו וקשה להיפרד ממנו, אפילו מלחיץ, גם הסביבה לא תמיד תומכת בשינויים דרסטיים... אבל יש כמה מצבים בהם חשוב לשקול שינוי שם, בלי לתת לפחדים לעצור אפשרות לשינוי לטובה, גם אם לא מבינים את התהליך על בוריו, בדיוק כפי שגם אם אנחנו לא בדיוק מבינים איך פועל רופא מנתח או כל איש מקצוע אחר, נכנסים לתהליך כשצריך, כדי לשפר בריאות או לחיות חיים טובים יותר, ממומשים ומאוזנים...

המצבים בהם מומלץ לבדוק אפשרות לשינוי שם  :

- כשלא מרגישים נוח עם השם הקיים ולא משנה מהי הסיבה.

- כשיש תחושה חוזרת של תקיעות וחוסר מימוש .

- כשיש קושי ליצור זוגיות, או כשיש כרוניקה של כשלון במערכות יחסים.

- כשיש בעיה בריאותית - גוף או נפש, או תחושה של חוסר איזון . 

- למניעת מחלות או עצירת המשך התפתחות של מחלה קיימת . 

- כשבאבחון אישי בשיטת קוד-יה מתגלה חוסר איזון עכשווי או עתידי במערכת האנרגטית, קצר בין אותיות שגורם לכשל בתחום מסוים, עודף/חוסר מוגזם של אנרגיה ספציפית, שמחמיר עם הזמן ועלול ליצור בעיה של גוף או נפש.

 

התאמת שם חדש צריכה להעשות באופן מדויק מקסימלית, כיון שיש חשיבות מכרעת לכל אות, על קוצו של י' .שיטת קוד-יה מאפשרת את איתור תנועת האנרגיה בגוף והשלכות עודפי/חוסרי אנרגיה על המערכת הפיזית/רגשית/מנטלית והתפקודית של האדם.

בזכות האבחון המדויק, ניתן למקסם את הפוטנציאל מכל הבחינות ובכל מישורי התודעה ולהשפיע על כל תחום בחיים : מימוש עצמי וקריירה עתידית, זוגיות מאוזנת, בריאות גוף ונפש ועוד…

 

איך נעשה התהליך ? : לפני שינוי, בודקים את השם, סוקרים את המבנה האנרגטי לבדיקת איזון או חוסר איזון בכל מישורי החיים, אם מוצאים חוסר איזון משמעותי שהזמן לא מטיב איתו , עושים שינוי שם. השם החדש ייצור איזון המקסימלי עבור האדם במישורי חייו השונים.

חשוב לדעת :שינוי השם לא משנה את ה"גורל" ואת צירופי המקרים, אלא את ספקטרום האפשרויות להתמודדות איתו בדרך הטובה ביותר. האותיות בשם, הן "ארגז הכלים" (תכונות/"תוכנות") ותאריך הלידה קובע את צירופי המקרים, ה"גורל".

ציטוט מהספר הקורס בניסים : "העולם ממתין לרפוייך ולאושרך כדי שתוכל להדגים את ריפוי העולם. הרגע הקדוש יתפוס את מקומם של החטאים אם רק תישא איתך את תוצאותיו, ואך אחד לא יבחר לסבול עודהרפא כדי שתוכל לרפא ...

נס בא לרפא , לסגור את הדלת על חלומות החולשה ולפתוח את הדרך לגאולתך ושחרורך... 

רצונך נעשה שלם וכעת צלמך באור, מאיר מכל דבר שחי ונע בתוכך כי הגענו אל המקום שבו כולנו אחד ואנחנו בבית."

אחרי מתן השם המאזן: מתחיל רצף מתרחב ומתפשט בהדרגה של מיקסום וריפוי 'רקמות' (פיזיולוגיות, נפשיות, רוחניות), בהתקדמות ממסה למסה צפופה יותר, רוחי, רגשי, מנטלי.. עד לגוף הפיזי ומתחילים חיים חדשים, מאוזנים ובריאים יותר כאשר כל רגע נתון פועל לטובת האדם המאוזן.

מחלות וסבל הם לא הכרח המציאות !

מאז ומתמיד אנו מקבלים את הקושי כחלק מהחיים.כאקסיומה, אבל יש רמות קיום ותודעה בהן סבל הוא לא הכרחי. התפיסה שאנו מורכבים מחומר בלבד וקיומנו תלוי בו, מוגבלת ולא נכונה, חומר הוא חלל ריק ברובו ובתנועה מתמדת.

 

קיים קשר הדוק בין מוזיקה לרפואה : 

https://goo.gl/idnGbb

בהבנה של מרכיבים אחרים, נוספים, של הקיום שלנו וטכניקה מדויקת לשינוי ואיזון שלהם, יש באפשרותנו לקצר תהליכים ארוכים של סבל - גוף ונפש כאחד.

על פי שיטת קוד-יה, יש מטריצות מספריות לכל ביטוי חומרי, קיומן של מטריצות ספציפיות או העדרן מה'מרכבה' (גוף ונפש), משפיע על המבנה שלנו בכל רמות קיומנו - גוף ונפש כאחד.

לאדם שזקוק לתהליכי ריפוי עמוקים של התודעה, הגוף והנפש, או איזון תחום ספציפי בחייו, שיטת קוד-יה מאפשרת מיקסום ברמת התדר הראשוני, דרך מתן שם מותאם אישית המאפשר חיים טובים ומאוזנים.

--------------------------------

קורס קוד-יה אבחון וריפוי, להפוך למקודדים מקצועיים  : 

סילבוס הקורס: 

http://code-ya.ravpage.co.il/ed   

קורס המקודדים שונה בזה שהוא דרך, ולא דרך פשוטה, לשינוי תפיסת מציאות. לומדים את הקודים שמניעים את הגוף והנפש, לפעולה, מחשבה ורגש. את המקור והסיבה לסיטוציות בחיים ואיך נוצר איזון או חוסר איזון של בריאות גוף ונפש. 

בהבנת הקודים, ניתן לאבחן ולרפא מהיסוד ללא הבדל בין גוף, נפש או סיטואציה. 

בשנת הלימודים עוברים טרנספורמציה אישית עמוקה ופוקחת עיניים.

דוגמא לקודים שמייצרים מציאות במטריקס: https://www.youtube.com/watch?v=aQn9L-wkq_c

החומרים שהמקודדים נוגעים בהם ליצירת תובנה ותפיסת מציאות מורחבת: 

https://docs.google.com/…/1qhbBYd9_fgucwjSRAEF-EnS1dep…/edit