אבחון אישי בשיטת קוד-יה

אבחון אישי במבצע, למגיעים דרך האתר - 20% הנחה ! 

באבחון אישי בשיטת קוד-יה עורכים סריקה של המערכת : פיזית / רגשית / תפקודית/ אנרגטית
סורקים את מסעו של האדם, מיום לידתו בבית הוריו ועד להגשמת הייעוד הנשמתי שלו, דרך כל מסכת חייו,  צירופי המקרים, נקודות החזקה שלו, החולשות, השיעורים שהוא חווה בזמן, השפעת האנשים שבחייו, והדרך להגשמת הייעוד הנשמתי שלו.

המידע מעניק ביטחון, פוקח עיניים ומאפשר מיצוי מקסימלי של היכולות, ידע מוקדם על מצב הבריאות, כעזרה למניעה, דרכים לנטרול חסימות, הדרכה ופתרונות בתחומים שונים כגון קריירה וזוגיות ועוד. האבחון מאפשר חיים מלאים יותר, מאוזנים וממוקדים . 

האינפורמציה המתקבלת, מדויקת ונוגעת בכל תחומי החיים :

קוד-יה היא לא שיטה להגדת עתידות, השיטה נשענת על מחקרים ומאפשרת שיקוף מצב קיים, פיזית/רגשית/תפקודית ופוטנציאל וכן איסוף מידע ונתונים שנסתרים מעיני החווה את החוויה. למקודד המומחה בשיטת קוד-יה, אמנם יש יכולת התבוננות ב'מטריקס' המניע את חיינו מאחורי הקלעים. אבל החלטות לגבי עתידו של המאובחן הן אך ורק בידי האדם עצמו ובאחריותו הבלעדית.


אבחון אישי - אינפורמציה הנוגעת בכל תחומי החיים מזמן הלידה בכל רגע נתון, בכל רמות מבנה האישיות של האדם: פיזית, רגשית, מנטאלית, תפקודית ורוחנית.

אבחון בריאותי וריפוי - אבחון מצב הבריאות: גוף ונפש, דיאגנוזה מדויקת של מצב נתון וטיפול במידת הצורך או הכוונה לטיפול המתאים ביותר לבעיה.

ייעוץ אישי -תכונות, נטיות ופוטנציאל, ציון נקודות הקושי, היתרונות והחסרונות, הזמנים הטובים למימוש והצלחה בתחומים – זוגיות, קריירה, בריאות והתפתחות אישית. ברמה עמוקה יותר - תיאור תרומת בית ההורים לחיי האדם, ייעוד הנשמה ועוד..

ייעוץ זוגי ומערכות יחסים - בדיקת התאמה מול אדם נוסף (אחד או יותר), אופי החיבור ומטרתו מרמת רצון הנשמה והקרמה ועד לתפקוד משותף ברמת היום יום ופוטנציאל מימוש בתחומים שונים: זוגי, עסקי או אחר.

ייעוץ עסקי ומקצועי - הכוונה לתחומי קריירה המתאימים למאובחן ואינפורמציה לגבי פוטנציאל הצלחה . בדיקת מצב כלכלי/עסקי, מענה לבדיקת התקשרות עסקית, חברית או זוגית . שם לעסק מצליח.

אבחון מצב אנרגטי - הסבר על המערך האנרגטי והשלכותיו על חיי האדם ברמה התיפקודית, המבנה הויזואלי של ההילה והצ'קרות . ניתן גם להציב שני אנשים יחד או יותר להבנת החיבור האנרגטי.

לפרטים או יצירת קשר לתיאום מפגש לאבחון אישי : laor05@gmail.com  0506333211  

                                                    ------

דוגמא לתמונות - הקסם של קוד-יה, שמקבלים במפגש לאבחון אישי : 

תמונת הילה

מיפוי אזורי הרגישות בגוף

הערות:

  • מפגש אישי נעשה פנים אל פנים או דרך הסקיפ. 

  • אבחון אישי לא כולל תהליך של שינוי שם או מתן שם לתינוק. אלה תהליכים נפרדים.


שינוי שם   

שינוי שם יכול להשפיע על ההבדל בין מחלה לבריאות, הצלחה גדולה או כישלון.

שמות לאיזון, הצלחה והבראה, לאנשים או לתינוקות - שם טוב לתינוק קובע את מערך חייו העתידיים וחשוב לאין ערוך, זוהי המתנה החשובה ביותר שניתן להעניק לרך הנולד..שאלות נפוצות :

מהי שיטת קוד-יה?

שיטת קוד-יה מתייחסת לגוף שלנו כאל כלי מוזיקלי : 

יש לנו תיבות תהודה (ריאות) ומיתרים (מיתרי קול) וכל מילה שאנו אומרים היא למעשה ניגון בכלי...יצירת מוזיקה. 

המוזיקה שאנו מנגנים יוצרת רטט, תדרים, תנועת אנרגיה והיא בעלת לה יכולת ריפוי עמוקה מאד והשפעתה נוגעת בכל תחום בחיינו.

השם שלנו גם הוא מטריצה מוזיקלית ככל מילה אחרת, ובגלל שאנו משתמשים בו מיום הלידה 

ואילך, השפעתו עלינו היא מאד משמעותית. 

הקודים של השם שלנו (קוד-יה) משפיעים עלינו בתחומים שונים כגון: בריאות, זוגיות, מימוש עצמי ועוד.

להבנה מעמיקה יותר של השיטה : הנה קישור הדגמה לאבחון אישי בראיון מוקלט ברדיו, עם חיים רוטר ואורחיו - ברדיו קס"ם 106FM הרשת החינוכית של קול ישראל, עם לאור נהלל :

https://youtu.be/O4xC2FTWEFQ 


 

איך פותחה השיטה? 

שיטת קוד-יה פותחה ע"י לאור נהלל, שנולדה עם סיינסתזיה : חיווט במוח בין החושים ראיה ושמיעה, מצב שגורם אצלה  לראיית הקולות ויכולת אבחון המאפשרת מדידת אנרגיה בצ'קרות השונות. 

לאור פיתחה תוכנה שעושה פעולה דומה לראייה הייחודית שלה ומאפשרת ראיית תנועת האנרגיה (חום) בגוף, באברים עצמם ובהילה ובנוסף מאפשרת ממש "מסע בזמן" - בדיקת כמות החום / אנרגיה בצ'קרות בכל זמן נתון - עבר/הווה/עתיד. 

לכמות החום/האנרגיה בכל צ'קרה ובכל נקודה בגוף, יש השלכות מרחיקות לכת על כל תחום בחיינו ממצב הבריאות, הצלחה בחיים בכל תחום, מימוש עצמי, זוגיות ועוד. נכון להיום קיימת תוכנה המשקפת את המצבים השונים האלה ומוציאה 2 פלטים כתמונות : תמונת הילה במצבי זמן שונים ותמונת מיפוי אזורי הרגישות בגוף גם היא במצבי זמן שונים על פי בחירה. 

במצגת הזו ניתן לראות מהי סיינסתזיה ואיך היא עזרה לפיתוח השיטה, כמו כן אפשר למצוא פה מאמרים ומחקרים בנושא : מצגת -  ריפוי, בטכנולוגיה של בריאת העולם, קוד-יה 


מה ניתן לקבל בעזרתה?

קוד-יה היא שיטה לאבחון וריפוי דרך השם. השיטה מאפשרת  שני דברים שונים עיקריים : 

  • אבחון אישי - מפגש פנים אל פנים או סקייפ.

  • שינוי שם ליצירת איזון בכל תחומי החיים - תהליך שנעשה און ליין, לא במפגש.


 מי יכול להיעזר בשיטת קוד-יה והאם יש הצלחות מוכחות ?

כל מי שמרגיש צורך בעזרה בחייו,יכול להיעזר,  בכל נושא:  איזון הבריאות, הצלחה בזוגיות, הגשמה ומימוש עצמי או כל עניין אחר, מוזמן להתחבר. נשמח לעזור. 

הנה מדגם מכתבים מאנשים שחוו תהליך אישי עם שיטת קוד-יה:   https://goo.gl/997Mc4

ניתן להתקשר לאנשים שכתבו את שמם וטלפון או כתובת המייל שלהם, הם יענו בשמחה ואף יעזרו בליווי  ומתן תשובות לשאלות. 

הקבוצה שלנו בפייסבוק לתמיכה וליווי אנשים שנמצאים בשלבים שונים של תהליך שינוי שם:

 שינוי שם בעזרת שיטת קוד-יה 

למידע נוסף, הטבות, מחקרים, מכתבים מאנשים וכו אפשר למצוא את הדפים שלנו בפייסבוק : 


====================

לפרטים נוספים:       0506333211        laor05@gmail.com